OGŁOSZENIE O PRACY

Firma Handlowa "MIKULEC: Andrzej Mikulec z siedzibą w miejscowości Biała Niżna 504, 33-330 Grybów, zatrudni Pracowników, w związku z uruchomieniem nowej linii technologicznej. Oferujemy stabilne warunki pracy oparte o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenia, szkolenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Zatrudnimy na pełny etat Pracowników na poniższe stanowiska:

  • SPRZEDAWCA - jedno stanowisko pracy
  • OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - dwa stanowiska pracy.

Zadania na stanowiskach pracy:

1. SPRZEDAWCA - głównym obowiązkiem będzie pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących Klientów, stacjonarnie oraz w terenie. Oczekujemy profesjonalnego doradztwa technicznego oraz aktywnej sprzedaży zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Do obowiązków należeć będzie także rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej, staranne przyjmowanie dostaw towarów, dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu.

Oczekiwania: minimum roczne doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej i e-commerce, obsłudze Klienta lub doradztwie technicznym, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet), nastawienie na realizację celów sprzedażowych, optymizm i pewność siebie.

2. OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNEJ - zakres czynności obejmuje obsługę linii technologicznej, nadzór nad produktami w magazynie, dbałość o czystość maszyn i urządzeń składowych linii produkcyjnej, utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania: rzetelność, dokładność, otwartość na zdobywanie wiedzy, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, chcące wziąć udział w procesie rekrutacji, do wysłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy, bądź złożenie ich w siedzibie naszej firmy: Biała Niżna 504.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 515 118 155.